Będę Mistrzem


Nikt tak bardzo nie daje zastrzyku energii jak nasi piłkarscy idole. Nikt tak bardzo nie inspiruje nas do działania jak mistrzowie. Nikt tak bardzo nie motywuje nas jak zwycięzcy.

 

Akcja „Będę Mistrzem” ma na celu inspirowanie i kształtowanie przyszłych mistrzów. Ma być sposobem na generowanie u najmłodszych pozytywnych wzorców treningowych, ale także życiowych pochodzących od piłkarskich gwiazd.

 

Pragniemy zachęcać młodych ludzi do osiągania mistrzostwa na każdym szczeblu - przedszkola, szkoły, miasta, powiatu, województwa, kraju, europy i świata. Akcja kierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolno podstawowym (4 – 13 lat).

 

Chcemy inspirować największe młode talenty piłkarskie w naszym kraju oraz propagować postawy wybitnych postaci piłkarskich w środowisku dzieci i młodzieży. Pragniemy, aby wiara w osiągnięcie sukcesu wśród najmłodszych była wiecznie żywa. Jeśli im się udało, to może udać się i mi. „Uczmy dzieci marzyć” –„Marzenia się spełniają”.

 

Niech najmłodsi cieszą się pięknem piłki nożnej, niech wierzą we własne możliwości i spełniają marzenia, niech grają fair play i niech pozostają otwarci na świat i ludzi. Niech zostaną mistrzami!

 

Fundacja Piłka jest Piękna zaprasza do poparcia, popularyzacji, współpracy.