Gramy dla Kobiet


Piłka nożna to nie tylko metoda spędzania wolnego czasu i sposób na poprawę sprawności fizycznej. To przede wszystkim świetne narzędzie do promowania pozytywnych wartości oraz idei.

 

Gramy dla Kobiet to przedsięwzięcie, które ma na celu wykorzystanie dużego zainteresowania piłką nożną do edukacji i profilaktyki w zwalczaniu chorób nowotworowych. Chcemy przekonać kobiety do regularnych badań i aktywnego trybu życia. Pragniemy z tym komunikatem dotrzeć nie tylko do Pań, ale także ich ojców, mężów, synów. Jesteśmy przekonani, ze sport, który zazwyczaj preferowany jest przez mężczyzn to doskonała platforma do komunikowania o sprawach dotyczących Pań.

 

Jednym z celów statutowych Fundacji jest promowanie odpowiedzialności społecznej wśród środowisk biznesowych i sportowych. Organizując mecze i turnieje piłkarskie pod hasłem „Gramy dla Kobiet” pragniemy wykorzystać emocje piłkarskie do promocji szczytnych idei, nawołujących do dbania o zdrowie.

 

Mamy nadzieję, że dzięki takim akcjom wzrośnie wśród kobiet świadomość konieczności badań profilaktycznych. Dzięki zebranym środkom finansowym chcielibyśmy także ułatwić dostęp do takich badań.

 

Fundacja Piłka jest Piękna zaprasza do poparcia, popularyzacji, współpracy.

 

 

 
 ZAŁOŻENIA PROGRAMOWE ON LINE:
 
  
  
 ZAŁOŻENIA PROGRAMOWE DO POBRANIA:
 
  
  
Cele statutowe Fundacji Piłka jest Piękna