III Football Business Conference za nami


 

W trzeciej edycji Football Business Conference 7 marca 2011 roku wzięło udział 550 uczestników z ponad 20 krajów, wypełniając po brzegi warszawskie Centrum Olimpijskie. Po raz kolejny Warszawa stała się miejscem wymiany wiedzy między ekspertami biznesu piłkarskiego z krajów Europy Zachodniej i Środkowo-Wschodniej. Uczestnicy wysłuchali wykładów 38 prelegentów z 9 krajów oraz mogli zapoznać się z ofertą 31 wystawców Piłkarskiego Expo.


Przedstawiciele branży futbolowej z Polski zapoznali się z najnowszymi trendami i możliwościami od specjalistów europejskich. Mogli też dowiedzieć się, jak skutecznie wykorzystać rozwój piłkarskiego biznesu w związku z turniejem UEFA EURO 2012.

 

Tegoroczną edycję Football Business Conference wsparło 9 Patronów Honorowych, 28 partnerów medialnych oraz 20 Partnerów Oficjalnych / Partnerów Wspierających / Dostawców. Liczne komentarze uczestników i odbiór wydarzenia w mediach nie pozostawia wątpliwości, że Football Business Conference to największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej.