Oni popierają


Poparcie dla akcji społecznej oraz celów statutowych Fundacji Piłka jest Piękna wyrazili dotychczas m. in.:

 

  Cezary Kucharski
 były polski piłkarz, 17-nastokrotny Reprezentant Polski, grający na pozycji pomocnika i napastnika, gracz m.in. Legii Warszawa, Iraklisu Saloniki, Sportingu Gijon, menedżer piłkarski, poseł na Sejm VII kadencji.
     
  

Barbara Tekieli

 absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od podstaw zbudowała Warszawską Informację Turystyczną i Kulturalną i przez wiele lat nią kierowała. Od kwietnia 2002 roku była członkiem Zespołu ds. Polskiego Systemu Informacji Turystycznej powołanego przez Prezesa POT.Od 2007 roku Dyrektor Stołecznego Biura Informacji i Promocji Turystycznej.
     
  

Krzysztof Sachs

 dyrektor działu doradztwa podatkowego, ekspert Ernst&Young. Od kilku lat koordynuje projekty związane z doradztwem dla biznesu sportowego. Uczestniczył w przygotowaniu strategii klubów Ekstraklasy. Pomysłodawca i współautor finansowych rankingów polskich klubów piłkarskich "Ekstraklasa piłkarskiego biznesu".
     
  

Jerzy Jakobsche

 wieloletni dziennikarz PAP, aktualny prezydent Europejskiej Unii Dziennikarzy Sportowych (UEPS), członek zarządu PKOI, były Prezes Polskiego Związku Łuczniczego
     
  

Wiesław Wilczyński

 były Dyrektor Stołecznego Biura Sportu i Turystyki, byłyvice-Minister Edukacji i Sportu, wówczas doradca Premiera ds. sportu. Autor regulacji prawnych dotyczących sportu w Polsce oraz systemowych rozwiązań dla sportu, między innymi programu pt. "Sportowy Talent", który obejmuje ponad 100 drużyn dziecięcych w Warszawie. Inicjator wielu inwestycji sportowych, piłkarskich, m. in. współodpowiedzialny za budowę stadionu Legii Warszawa.
     
  Andrzej Strejlau
 

Polski trener piłkarski, były selekcjoner reprezentacji Polski, prezes Hutnika Warszawa, komentator telewizyjny i prasowy. Jako trener piłki nożnej zaczynał od prowadzenia lokalnych drużyn z Warszawy. W latach 1989-1993 prowadził reprezentację Polski: w ostatnich meczach eliminacji Mistrzostw Świata we Włoszech w 1990, w eliminacjach Mistrzostw Europy w Szwecji w 1992 oraz w eliminacjach Mistrzostw Świata w USA w 1994, jednak ani razu nie udało mu się wywalczyć awansu.

     
  Zbigniew Hołdys
 Polski wokalista, muzyk, kompozytor i instrumentalista, poeta, dziennikarz, grafik oraz autor scenariuszy filmowych. Sławę zyskał jako gitarzysta grupy muzycznej Perfect której był współzałożycielem. W środowisku muzyków uznawany za jedną z najbardziej znaczących i wpływowych postaci polskiego rocka.
     
  Wojciech Stawowy
 
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Występował jako piłkarz w zespołach krakowskich: Cracovii, Nadwiślanie i Hutniku. Od 1992 pracuje jako trener.
     
  Robert Pietryszyn
 Rocznik 79. Od 8 sierpnia 2006 do 2008 roku szefował Zagłębiu Lubin SSA, z którym jako prezes zdobył mistrzostwo Polski oraz Superpuchar Ekstraklasy. Dzięki jego staraniom w Lubinie powstała arena piłkarska z prawdziwego zdarzenia, a samo miasto będzie gościło jedną z drużyn - uczestników EURO 2012 jako bezpośrednie zaplecze Wrocławia. Za swoje działania otrzymał nagrodę w kategorii Prezes Roku 2007 w plebiscycie tygodnika Piłka Nożna. Obecnie pełni funcje dyrektora ds. komercjalizacji Stadionu spółki Wrocław 2012.Fundację i jej działania wspierają również:

 

 

Stołeczne Biuro Turystyki

 
 Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
 Fundacja im. Kazimierza Górskiego 
 Ambasada RPA  

Ambasada Czarnej Góry

 
 

Sportfive

 
 

Stowarzyszenie AMP Futbol

 
 
 

Europejskie Stowarzyszenie Prasy Sportowej (UEPS)

 

Zaechel International

 

Dolnośląska Szkoła Wyższa

  XTB 

Ekstraklasa S.A.

 PZPN Wydział gier 

P.H. Karpex-Bis

 
 COS
 

Narodowe Centrum Sportu

 

Hale Piłkarskie Sp. z o. o.

 BOOM Sportklub 

Press Service

 

Tent Balony

 
 

Axxel Sp. z o.o.

 

Zielona Architektura

 

GKS Bogdanka

 

Izba Przemysłowo Handlowa

 

Kulczyński Architekt

 

Qumak Sekom S.A.

 

KS ABR Tychy

 
 IVORY  Faro 

KB Sports Agency

 

KS Polonia Bytom

 Kick - Point GmbH 

Dyskret

 

Kreisel

 
 

Hummel Sport Polska

 

Stream Online

 

Sławomir Monikowski Consulting

 

Pixide

 

Plazamedia GmbH

 IGEOS  

NextiraOne

 
 

Cartamundi Polska

 

Questia PR

 Event Group People 

Qumak Sekom

 

Futbolowo.pl

 IBISS 
 

IND Kancelaria Adwokacko Radcowska

 

Grupa Kuszo.pl

 

Intra African Travel&Tourism

 

Fieldturf Tarkett

 

Go Goal

 

Film promocyjny.com

 

Forum Samorządowe EURO 2012

 
 

KS AZS Wrocław

 

KKS Lech Poznań

 

Lechia Gdańsk

 

Wisła Płock

 

Arka Gdynia

 

Delta Sp.j.

 

Polcourt