Jak zostać Wolontariuszem?


 

Interesujesz się piłką nożną? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w zakresie organizacji imprez z nią związanych? Jeśli tak, dołącz do nas i zostań wolontariuszem Fundacji „Piłka jest Piękna”!

          ZOBACZ ON LINE
  
            

 

Dzięki wolontariatowi masz szansę nie tylko czynnie uczestniczyć w inicjatywach organizowanych przez Fundację, ale także miło spędzić czas, poznać ciekawych ludzi oraz przeżyć niezapomniane chwile. Nie ma znaczenia Twój wiek, płeć czy też wykształcenie – jeżeli masz głowę pełną pomysłów, zapał do pracy i chcesz pomagać innym, trafiłeś w odpowiednie miejsce.


Oferujemy współpracę w zakresie realizacji celów statutowych Fundacji, tj.:


  • Propagowanie odpowiedzialności społecznej środowisk piłki i biznesu (inspirowanie środowisk piłki nożnej i biznesu do realizacji projektów społecznej odpowiedzialności piłki nożnej, propagowanie najlepszych przykładów działań polskich organizacji, klubów i sponsorów piłki nożnej z zakresu społecznej odpowiedzialności).

  • Wspieranie profesjonalizacji biznesowej i rozwoju piłki nożnej (m.in. organizacja Think Tanku oraz forów tematycznych, inspiracja i wsparcie działań związanych z edukacją piłkarską w zakresie organizacji i zarządzania klubami piłkarskimi). 

  • Promocja piękna, historii i tradycji piłki nożnej (promocja dobrego wizerunku, sukcesów, historii i tradycji wszystkich rodzajów polskiej piłki nożnej, upowszechnianie pozytywnych zachowań kibiców, propagowanie najpiękniejszych przykładów działań sponsorów piłki nożnej).


Wszystkich zainteresowanych wolontariatem prosimy o kontakt na adres e-mail: kbak@pilkajestpiekna.pl


 

         Prezentacja Fundacji Piłka jest Piękna
         
            
         POBIERZ
  
         Prezentacja Fundacji Piłka jest Piękna
            
            
            
            
            
            
            
            
            

PRZYŁĄCZ SIĘ DO FUNDACJI „PIŁKA JEST PIĘKNA”!

ZOSTAŃ PRZYJACIELEM PIŁKI NOŻNEJ!