Piłka dziecięca


 

Piłka Nożna przeznaczona dla najmłodszych. Mecze rozgrywane są tutaj na mniejszych boiskach, z mniejszymi bramkami. Zmniejszył się również rozmiar piłki. W przypadku tej odmiany piłki nożnej liczy się przede wszystkim dobra zabawa oraz przekazywanie dzieciom odpowiednich nawyków zdrowotnych.

 

 

 

SOCATOTS Piłkarskie Maluszki

 

To najlepszy na świecie, jedyny w Polsce sportowy program ogólnorozwojowy dla dziewczynek i chłopców w wieku od 6 miesięcy do 5 lat.

 

Pełne wyzwań zajęcia sportowe inspirowane piłką nożną wspomagają wszystkie aspekty fizycznego, umysłowego i społecznego rozwoju dziecka.

 

Socatots to również wielopłaszczyznowe ćwiczenie umysłu za sprawą rozmaitych zajęć, jak choćby rozpoznawanie kolorów, zapoznanie dzieci z literami i cyframi czy rymowanki. Oprócz pobudzania świadomości przestrzennej, rozwijane są samodyscyplina, wytrwałość, odpowiedzialność, koncentracja, pamięć oraz ogólne zdolności poznawcze i językowe.

 

Dzięki uczestnictwu w zajęciach grupowych dzieci uczą sie współpracy, towarzyskości oraz szacunku wobec innych. Rozwijane są ponadto pewność siebie, duma z własnych osiągnięć i wysoka samoocena.
Całe wyposażenie programu Socatots jest specjalnie zaprojektowane dla najmłodszych i spełnia najsurowsze wymogi bezpieczeństwa. Dzieci grają specjalnie zaprojektowaną dla ich wieku piłką Mitre.

 

Zajęcia Socatots odbywają się w małych ośmioosobowych grupach zawsze z udziałem rodziców lub opiekunów. 

 

http://www.socatots.pl/